profesjonalny film ze ślubu
8 lipca 2016 Autor Alfred Pasiak 0

Czy warto wynająć kamerzystę na ślub?

Podjęcie decyzji o wzięciu ślubu z ukochaną osobą jest jedną z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Lata spędzone razem, kiedy już jesteśmy przekonani, że właśnie z tą osobą chcemy spędzić resztę życia, dają nam przekonanie graniczące z pewnością, że decyzja jest słuszna.

Chcemy, aby ten stan szczęścia i wiary w przyszłość został nie tylko w naszej pamięci i pamięci bliskich, którzy pojawią się na uroczystości zaślubin. Chcemy, by po latach móc wrócić do tych chwil radości i szczęścia, dlatego tak wielu z nas decyduje się na wideofilmowanie ślubne.

Wideofilmowanie polega na utrwaleniu obrazu przy pomocy kamery wideo. Na uroczystości wynająć można firmę prywatną, która zadba o każdy aspekt świadczonej usługi. Kamerzysta utrwali uroczystość. Następnie film będzie poddany obróbce wideo w profesjonalnym studio, gdzie dodane zostaną odpowiednie filtry, film zostanie także odpowiednio pocięty, aby wyeliminować tzw. dłużyzny.

Sprawą oczywistą jest fakt, że każde nagranie, które wykonujemy praktycznie jednym ciągiem, nie będzie zbyt atrakcyjne. W tym celu filmowiec w studio tak potnie film i złoży w logiczną całość, aby po latach można było znów wrócić do tamtej chwili.

Wideofilmowanie ślubne nie jest usługą przesadnie drogą. Filmować też trzeba umieć, więc może się okazać, że koszt jest niewielki w stosunku do wykonanej pracy. Samodzielne filmowanie i składanie filmu, aby nie był nużący, nie jest zadaniem prostym. Kamerzysta podczas filmowania mocno pracuje, gdyż trzymanie kamery przez kilka godzin w jednej pozycji jest niewygodne.