mnogość nieruchomości na rynku mieszkaniowym
14 czerwca 2016 Autor Alfred Pasiak 0

Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?

Osoby, które planują zakup lokalu mieszkalnego, domu, czy innej nieruchomości użytkowej mogą skorzystać z pomocy profesjonalnych agencji nieruchomości. Na terenie Krakowa funkcjonuje wiele firm świadczących tego typu usługi, dzięki którym możemy określić własne preferencje oraz otrzymać listę najkorzystniejszych ofert.

Biura nieruchomości często podejmują stałą współpracę z firmami doradztwa finansowego, dzięki czemu otrzymanie środków na inwestycje będzie dużo łatwiejsze.

 

Przykładowo agencja Bracia Sadurscy, która funkcjonuje na terenie Krakowa, proponuje pomoc oraz doradztwo w obszarze obrotu nieruchomościami. Firma deklaruje długoletnie doświadczenie oraz kompleksową znajomość branży. Z usług agencji mogą skorzystać osoby, które planują sprzedaż, kupno, jak i wynajem lokalu. Opieka nad klientem rozpoczyna się wraz z chwilą pierwszego spotkania z pracownikiem firmy, i trwa aż do momentu finalizacji całej transakcji. Dzięki temu możemy mieć pewność, iż w razie jakichkolwiek wątpliwości otrzymamy merytoryczne wsparcie na każdym etapie. Agencja Bracia Sadurscy dysponuje lokalami, które uprzednio zostały szczegółowo sprawdzone pod względem prawnym. Ponadto każda nieruchomość zostaje dogłębnie obejrzana oraz sfotografowana. Firma działa zarówno na runku pierwotnym, jak i wtórnym.

 

Przyszli nabywcy własnego mieszkania mogą również skorzystać z usług biura nieruchomości Danax. W ofercie pośrednika znajduje się wiele lokali oraz domów, o przeróżnym metrażu, dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta. Firma zapewnia praktyczne oraz bezpieczne doradztwo podczas zawierania transakcji najmu oraz kupna. Istotnym wsparciem jest prawna pomoc w trakcie kompletowania wymaganej dokumentacji. Jeśli żaden z lokali znajdujących się w bazie agencji nieruchomości nie spełnia oczekiwań kontrahenta – firma zapewni odnalezienie mieszkania według kryteriów klienta. Biuro nieruchomości Danax podejmuje także stałą współpracę z firmą doradztwa finansowego, dzięki czemu nabywca lokalu może liczyć na pomoc w procesie uzyskiwania niezbędnych środków pieniężnych.

 

Nieruchomości na terenie Krakowa nabędziemy również bezpośrednio od krakowskiego dewelopera SM Salwator – www.salwator.com.pl. Oferta tego dewelopera zawiera wiele nieruchomości w różnych rejonach miasta. Firma ta działa od wielu lat i cieszy się dobrą opinią. Oferuje między innymi mieszkania w programie MDM, luksusowe mieszkania oraz apartamenty zaopatrzone w dodatkowe udogodnienia, np. ochrona, czy własny parking. W związku z tym każdy może znaleźć lokum odpowiednie do wielkości własnego portfela.