Nowy Sącz - fotografia ślubna autorstwa Sławka Stelmacha
27 lipca 2017 Autor Alfred Pasiak 0

Idealny fotograf – wymarzona fotografia ślubna

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu i nad tym nie ma co nawet polemizować. To właśnie w tym wyjątkowym dniu stajemy przed naszą ukochaną osobą i wyznajemy jej miłość oraz przysięgamy wierność i uczciwość małżeńską. Warto udokumentować tą wyjątkową chwilę pięknymi zdjęciami. Fotografia ślubna stała się niezwykle popularna w naszym kraju. Cenionych fotografów znajdziemy nie tylko w największych miastach, ale również tych mniejszych jak Nowy Sącz czy Bochnia.

 

Większość z nas, na naszą uroczystość ślubną postanawia wynająć profesjonalnego fotografa. Popularny i ceniony fotograf ślubny, jak www.SlawekStelmach.com wykona nam niesamowite zdjęcia podczas naszej uroczystości ślubnej oraz na weselu. Fotografia ślubna w jego wydaniu to prawdziwe dzieło sztuki, a najczęściej fotografuje w wymienionych wyżej miastach – Bochnia i Nowy Sącz oraz w swoim rodzinnym Tarnowie.

 

Istnieje jednak dodatkowa usługa, na którą warto się zdecydować. Niezwykle popularne stały się… sesje ślubne. Odbywają się najczęściej parę dni po uroczystości. Razem z fotografem musimy ustalić miejsce oraz oczywiście czas wykonywanej sesji ślubnej. Zdjęcia wykonane podczas sesji będą stanowiły dla nas najlepszą pamiątkę z tego ważnego dniu. Dzięki niesamowitemu doświadczeniu fotografa oraz odpowiedniemu sprzętu, zdjęcia zrobione podczas sesji będą wyglądały fenomenalnie. Będzie to idealna pamiątka do powieszenia na ścianie lub do oprawienia w ramkę i postawienia na komodzie.

 

Oczywiście organizacja takiej sesji zdjęciowej wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów. Mimo wszystko, fotograf ślubny to nie jest osoba, na której powinniśmy szukać oszczędności. Organizacja ślubu jest przecież strasznie kosztownym przedsięwzięciem. Warto jest posiadać idealną pamiątkę z tej ważnej dla nas uroczystości.