odwiedz buttonfly-przypinki_pl i zobacz jak powstaja najlepsze przypinki
9 października 2018 Autor Alfred Pasiak 0

Jak rozpoznać solidnie wykonaną przypinkę?

Zacznijmy od tego, że przypinki równie często możemy spotkać pod wieloma innymi nazwami, takimi jak chociażby badziki, pinsy czy plakietki. Jest to gadżet reklamowy, po który firmy chętnie sięgają. Swoją popularność zawdzięcza skuteczności oraz naprawdę niskiej cenie. Przy zastosowaniu przypinek można promować nie tylko firmę czy jej produkty bądź usługi, ale także wydarzenie, w tym nawet kampanię wyborczą.

Masowe stosowanie przypinki w kampaniach reklamowych spowodowało, że produkcja tychże gadżetów w ostatnich latach poszła wyraźnie do góry. Jak to zwykle bywa, kiedy jest na coś popyt, to pojawia się wiele produktów o niskiej jakości. Nie inaczej jest z przypinkami, które potrafią być wykonywane z metalu czy nawet plastiku. Oczywiście ani jeden ani drugi materiał się do tego nie nadaje, bo będą rdzewieć bądź się łamać. Kupowanie takich tanich przypinek kompletnie mija się z celem.

Może teraz kilka słów jak poznać czy przypinka jest solidna i posłuży długi okres czy jest zwykłym bublem? Przede wszystkim należy sprawdzić właśnie materiał, z którego została wykonana. Jak już wspomniałem, plastikowe przypinki są łamliwe. Z kolei przypinki wykonane ze stali deszcz szybko zmieni w rdzawą bezużyteczną rzecz. Stąd jedynymi sensownymi przypinkami są przypinki wykonane z aluminium. Nie przeoczmy też, żeby przypinka była pokryta folią, która zabezpieczy nadrukowaną na niej grafikę przed zbyt szybkim wytarciem. Jakość wydruku to ostatnia z ważnych kwestii w ocenie solidności wykonania przypinki. Kiepski wydruk będzie słabo widoczny na tak małym gadżecie.

Reasumując, serdecznie namawiam do stawiania na przypinki, ale wyłącznie te dobrej jakości. W innym przypadku będzie to reklama bardzo krótkoterminowa, a solidnie wykonane przypinki jak te od firmy: http://buttonfly-przypinki.pl/ posłużą jako reklama nawet latami.