3 etap Osiedla dla rodziny - Nowa Huta - kolejne nowe mieszkania na sprzedaz
18 grudnia 2018 Autor Alfred Pasiak 0

Jakie mieszkanie?

Oferty w rodzaju nowe mieszkania w Nowej Hucie nabywane wprost od deweloperów w Krakowie cieszą się bardzo dużym popytem. Dlaczego? To oczywiste, ponieważ ludzie nieustannie kupują mieszkania, bo własne cztery ściany to przecież podstawa. W dodatku wolimy nowe mieszkania, Kraków jest pożądanym do życia miastem, a ceny mieszkań w dzielnicy Nowa Huta są kuszące. Te właśnie trzy czynniki sprawiają, że oferty nowych mieszkań w obszarze Nowej Huty są mocno oblegane, a mieszkania sprzedają się nim zostaną wybudowane.


Gdzieś trzeba mieszkać i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Ale marzenie o własnym mieszkaniu czy też nawet o własnym domu należą do tych, które wielu osobom udaje się spełnić. Nawet jeśli ktoś nie dysponuje odpowiednimi środkami to nie problem, bo może je po prostu pożyczyć w banku. Jedyne, czym trzeba się w rzeczonym banku okazać jest tzw. zdolność kredytowa, czyli innymi słowy mówiąc, trzeba przekonać bank, że będziemy w stanie spłacić pożyczkę, bo pozwolą nam na to nasze regularne wpływy na konto.

 

Wróćmy jednak do ofert mieszkań deweloperskich i dzielnicy Nowa Huta. Mieszkania te są adresowane w szczególności do osób, które chciałby zamieszkać w stolicy Małopolski i mieć możliwość urządzenia mieszkania w stu procentach po swojemu, a nie stać ich na mieszkanie w samym centrum miasta. Nie ma się co dziwić, metr mieszkania w centrum to około 8-10tys, a metr w Nowej Hucie to około 5tys złotych. Jako, że Nowa Huta nowe mieszkania – http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/nowa-huta/ – ma bardziej dostępne cenowo, to jest na nie popyt, a wiadomo, że jak jest na coś popyt, to musi być i podaż, stąd tak dużo budynków mieszkalnych powstaje w ostatnich latach na terenie Nowej Huty i okolic.

 

Na zapotrzebowanie na mieszkania w Krakowie wpływa również fakt, że w tak dużej aglomeracji jest praca i ściąga tutaj za nią wiele osób. Jedni kupują nowe mieszkania, a inni z kolei stawiają na takie z rynku wtórnego. No cóż, te drugie są tańsze, więc to mówi samo za siebie. Z drugiej jednak strony nowe mieszkanie to jednak coś wspaniałego, bo mamy całkowity wpływ na ich wygląd i urządzenie.