profile led
19 sierpnia 2016 Autor admin 0

Nowoczesne profile LED

Nowoczesne i oszczędne oświetlenie jest dosyć ważnym elementem w każdym domu. Profile LED zapewniają nie tylko doskonałe wartości oświetleniowe ale również mają świetne walory dekoracyjne i uatrakcyjniają każde wnętrze. Profile LED mogą być montowane praktycznie wszędzie a ich różnorodność zastosowań sprawiła, że stały się bardzo popularnym źródłem światła LED.

 

Specjalne diody mają znacznie większą żywotność od zwykłych żarówek i są do tego energooszczędne. Dają wyraziste światło koloru białego lub w zależności od potrzeb czy upodobań można wybierać w dosyć bogatej kolorystyce. Światła LED dostępne są w odcieniach zarówno ciepłych jak i zimnych, to też zależy od gustu indywidualnego klienta. Dobry profil do LED posiada możliwość montowania w nim specjalnych taśm LED a zastosowanie najnowszych rozwiązań pozwala na dużo bardziej skuteczne rozprowadzanie światła co sprzyja lepszemu rozświetleniu powierzchni. Również ciepło rozchodzi się w inny sposób sprawiając, że diody mają znacznie dłuższą żywotność.

 

Światła LED stosowane są coraz częściej ze względu na swoje walory użytkowe i estetyczne. Znajdują zastosowanie praktycznie wszędzie, ponieważ budowane są w taki sposób, aby były odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Posiadają właściwości antystatyczne, przeciwwstrząsowe i wodoodporne. Hermetycznie zamknięta obudowa nie pozwala na dostanie się do środka żadnym zabrudzeniom.

 

Efekty świetlne są naprawdę imponujące i zachwycają swym wyglądem nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdzają się świetnie w branży reklamowej.