zespol czy dj - ulatwiamy wybor na wesele
25 kwietnia 2019 Autor Alfred Pasiak 0

Oprawa muzyczna na wesele

Jednym z najważniejszych w życiu wydarzeń jest niewątpliwie ślub. Organizacja tej imprezy dla każdej Pary Młodej to spore wyzwanie. Pierwsze w kolejności zazwyczaj jest ustalenie samej daty ślubu. Następnie trzeba znaleźć odpowiednią salę weselną. Żeby nasi goście dobrze się bawili, niezmiernie ważną kwestią jest wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. Zabawę do białego rana na parkiecie może zapewnić zarówno wynajęty zespół, jak i profesjonalny DJ na wesele.

 

Niezależnie, którą z tych opcji wybierzemy, to zarówno DJ weselny jak i zespół muzyczny mają swoje plusy i minusy.

 

Wybór zespołu na wesele jest lepszym wyborem dla osób, które preferują muzykę na żywo. Widowiskowe na pewno będzie wykonanie takiej piosenki do pierwszego tańca. Wybierając zespół musimy tylko mieć na uwadze, że aranżacje konkretnych utworów mogą odbiegać od oryginałów, a dodatkowo repertuar zespołu może nie obejmować konkretnej piosenki, którą chcielibyśmy usłyszeć.

 

DJ na wesele jest zdecydowanie lepszym wyborem dla ludzi ceniących sobie oryginalne utwory i nie mających nic przeciwko odtwarzaniu ich z komputera. DJ weselny może jednak nie przypaść do gustu starszym biesiadnikom, ale jego atutem jest możliwość poproszenia o jakąkolwiek piosenkę.

 

Dodatkowo zespół, niezależnie od miejsca wesela, jest jednak w zdecydowanej większości przypadków wyborem droższym niż na przykład DJ weselny. Tak jest w Krakowie i tak samo na drugim końcu Polski. Sami musimy sobie zatem odpowiedzieć jaka oprawa będzie lepsza dla naszej imprezy weselnej i na czym najbardziej nam zależy.

 

Polecam: DJ na Wesele – Kraków | https://exclusivedjs.pl/