profile aluminiowe LED
28 lipca 2016 Autor admin 0

Oświetlenie LEDowe

Nowoczesne LEDowe oświetlenie to nie nowatorska żarówka, ale zestaw diod elektroluminescencyjnych w obudowie. Profile LED to właśnie ta obudowa, są zrobione z materiału: aluminium, PCV i MDF.  Profile aluminiowe są bardzo trwałe i estetyczne, posiadają klosze przezroczyste, mleczne lub pół mleczne, w zależności od tego inne jest natężenie światła.
Listwy profili LED mają także różne kształty, przymocowane do nich diody, oświetlają pomieszczenia bardzo jasnym i wyraźnym światłem, a przy tym jest to oświetlenie energooszczędne i przyjazne dla środowiska.
Profile LED ogólnie wykonane są z materiałów o dobrej jakości, występują jako profile nawierzchniowe, wpuszczane, rury i kanały. W zależności od naszych potrzeb możemy zakupić rodzaj jaki jest nam potrzebny i zamontować go albo jako listwa oświetlająca brzegi blatów lub jako ozdobne oświetlenie ściany albo podświetlenie szafy lub szafek kuchennych, świetlne zaakcentowanie parapetów okiennych.
Profile LED to oryginalny sposób oświetlenia naszego wnętrza, za ich pomocą stworzymy oryginalne i niepowtarzalne efekty świetlne, to alternatywa dla zwykłego oświetlenia, jeżeli chcemy mieć w domu światło niespotykane.
Można je dobrać do każdego oświetlenia, poprzez ich różnorodność, wielkości i kształty, zamontujemy je łatwo w każdym miejscu, które chcemy zaakcentować oświetleniem.
Profile aluminiowe LED pełnią jeszcze dodatkową funkcję radiatora, poprzez materiał, z którego są wykonane chłodzą pracującą taśmę LED, która wbrew pozorom bardzo nagrzewa się wewnątrz profili.