wirtualne spacery pomysłem na oryginalną reklamę
15 marca 2017 Autor Alfred Pasiak 0

Wirtualne spacery świetną alternatywą

Jak doskonale wiadomo, nie zawsze czas i możliwości finansowe sprzyjają wyjazdom. Czasami musimy z nich zrezygnować na poczet innych rzeczy, jednak cały czas wizualizujemy sobie nasze wyprawy i eskapady. Koniec z tym! W świecie dostępu do mediów o masowym zasięgu możemy realizować swoje wyprawy lub przygotowywać się do nich w domu, nie tylko podróżując palcem po mapie. Umożliwiają to wirtualne spacery mogące w jednej chwili zabrać nas do wymarzonych miejsc w kraju i poza jego granicami. Jak to możliwe?

Wirtualne wycieczki są  wykonywane przez specjalistycznych fotografów, w oparciu o wysokiej klasy fotografię, która umożliwia tworzenie panoramy 360 stopni. Polega ona na interaktywnym oglądaniu przestrzeni znajdującej się wokół obserwatora, tyle, że umiejscowionej w sieci. W ten sposób możemy zasiadając w domu przed komputerem udać się na wirtualne spacery po najciekawszych zakątkach miast, muzeach, ośrodkach turystycznych, zabytkach i wielu innych.

Ograniczeniem w tworzeniu tego typu wycieczek jest jedynie nasza wyobraźnia. Aktualnie coraz więcej firm korzysta z tego sposobu docierania do potencjalnych klientów, aby choć w niewielkim stopniu pokazać uroki swoich firm, galerii, a nawet całych powiatów. Takie działania mając na celu zachęcić jak największą liczbę osób do odwiedzania, nie tylko w internecie, konkretnych miejsc. Można śmiało powiedzieć, że jest to odpowiedź na współczesną reklamę, która w sposób interaktywny wciąga uczestnika wirtualnego spaceru do rzeczywistego świata.

Obecnie zapotrzebowanie na wirtualne spacery jest bardzo duże, a fotografowie je tworzący – zwłaszcza Ci najlepsi jak Bartek Dziedzic, który działa w mieście Kraków – mają pełne ręce roboty. Chciałbyś mieć takie wirtualne spacery po swojej firmie? Sprawdź jak wyglądają wirtualne wycieczki wykonywane przez Bartka: http://panoramykrakow.pl/ i jeśli będą Ci odpowiadać zgłoś się do niego!